Fidget Meele Mänguasja Komplekt Stress Relief Mänguasjad Autism Vajab Ärevus Ravi Marmor Ball Pop Mulli Käsi Fidget Mänguasjad, Lapsed Täiskasvanud

Saadavus: On laos

€10.79 €7.23

Toote kirjeldus

Bullet Punkte:

1、Stress Relief Mänguasjad: Need mänguasjad võivad olla pressitud, mida kasutatakse, et leevendada stressi, venitada ja klapp, et tappa aeg.Iga mänguasi aitab leevendada stressi.Need mänguasjad sobivad ka lastele LISADA või ADHD ja inimesed, kellel on obsessiiv-kompulsiivne häire või kõrge stressi tase.

2、Mini Uudsus Mänguasjad: Väikeste mänguasjadega saab panna palm teie käsi.Kõige mänguasjad on tasku suurusega ja väga kantav, mänguasjad on ideaalne kontor, kodu, kirik, raamatukogu, tankla, eripedagoogika klassiruumis, ravi ja meele toad, Nad on isegi kasutada nagu travel mänguasjad, mis on suur pere ja sõprade jaoks.

3、BPA-vaba ja Ohutu: Need meele mänguasjad on valmistatud mitte-mürgine, mitte-allergeensete materjalide, tasuta BPA, ftalaadi ja lateks.Nad on ohutu ja ideaalne lastele ja täiskasvanutele.

4、Ideaalne Kingitus: suurepärane kingitus meestele, naistele, lastele, peredele, kolleegidele.Perfect Christmas candy täidised, Thanksgiving või sünnipäevi, sobib ka klassiruumid, kontorid, lihtne teha ja saab kasutada kaasaskantava mänguasi seada kõigile.

5、Komplekt: komplekt sisaldab Mull Meele Mänguasi*3, Võre ja Marmor Meele Mänguasi*4, Jalgpall Vaht Palli*2, Mini Viinamarja Pall*2 ja Cube*1.

Omadused:

Kas olete märganud, et teie laps või teie ise äkki tunne, stress ja mõnevõrra obsessiiv-kompulsiivne?

Seega, kas sa ei kontrolli ennast, et peatada värisemine?

Siis, teil võib-olla vaja või isegi armuda see stress relief käsi mänguasja komplekt.

Kirjeldus:

Materjal: Silikoon

Pakkeleht:

Mull Meele Mänguasi*3

Silma ja Marmor Meele Mänguasi*4

Jalgpall Vaht Palli*2

Mini Viinamarja Pall*2

Cube*1

  • Hoiatus: Ei söö
  • Sertifitseerimine: Euroopas sertifitseeritud (CE)
  • Tilk Laevandus/ Hulgimüük: Tugi
  • Mudeli Number: Sensoorne Fidget Mänguasjad
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • ärevus-ja leevendab mänguasi: Stress Relief Käsi Mänguasjad
  • Vanus: 14 Aastat & Up
  • Teema: Elukutsete

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted

Parim