TDS-Meeter Digitaalne Vee Tester Mineraalne Lisand Tester tasuv Täpne Professionaalne 4-in-1 on Ideaalne Vesi Test Meeter Sinine

Saadavus: On laos

€4.07 €2.85

Toote kirjeldus

Bullet Punkte:

1、Imendumist ja Usaldusväärsus: advanced 4-in-1 smart vee tester saab kasutada TDS (total lahustunud tahked ained), EÜ (elektrijuhtivus) ja termomeeter.Selleks, et saavutada kõrge täpsusega, see on varustatud kõrge kvaliteediga titaani sulam, sondid ja usaldusväärne automaatne temperatuuri reguleerimine (ATC), et tagada täpne lugemine kõikidel temperatuuridel.

2、Mugav Paigaldus: Lihtsalt kinni tester umbes 1 tolli vett, see näitab andmeid automaatselt.TDS tester automaatselt sulgeda kahe minuti pärast tegevusetuse.

3、tasuv Tester: Meie TDS-meeter annab ökonoomne ja säästlik viis katse puhtuse joogivee, jälgida, kui pöördosmoosi (RO)/DI Süsteem töötab korralikult, kas filter on vaja vahetada, hooldus aquarium, hydroponics(test toitained), bassein ja spa, jne.

4、LCD Taustvalgustus Disain: Erinevalt traditsioonilisest ekraanid, arvesti kasutab madala energiatarbega taustvalgustuse tehnoloogia kergesti test vees, öösel ja pimedas.Peale selle saab kasutada ka selleks, et eristada joogivee mitte-joogivett.Punane taustvalgustus (ppm> 40) tähendab, see ei ole joogivesi.

5、Mida Sa Saad: pakett sisaldab 1 vesi TDS tester, 2 1.5 V nuppu patareid ja 1 Hiina-ja ingliskeelne kasutusjuhend.Te saate testida vett kõikjal saada puhtam joogivesi.

Omadused:

1. Võime luku tuvastamise andmed.

2. Võimalik automaatselt sulgeda.

3. Unikaalne temperatuuri kompenseerimise funktsioon, automaatselt konverteerida TDS väärtus on 25 kraadi Celsiuse järgi.

Kuidas Kasutada:

1. Võtke tester kaas ja lülitage see sisse.

2. Pane see testimise lahendus, kõrgus lahendus ei tohiks ületada 4cm (alates lõpus tester).

3. Segatakse õrnalt tester mõõdetava lahuse, kuni näit on stabiilne.Mõõdetud väärtus TDS on suuresti mõjutatud temperatuurist.Seega, temperatuuri kompensatsioon on vajalik õige lugemine.TDS-Testimine väärtus fikseeritakse ekraanile jooksul 10-30 sekundit.Seda lukustamiseks vajutage ning HOIDKE all nuppu.

4. Pärast kasutamist pühkige vesi pliiatsi otsa lapiga ja katke see kaanega.

Kirjeldus:

Nimi: Vesi TDS Tester

Testi teemad: raskmetalle, kokku kõvadus, hägusus

Tüüp: portable vee kvaliteedi analüsaator

Mõõtmise täpsus ± 2% toiteallika pinge 1,5 V * 2

Kohaldatav industries: haiglad, basseinid, haiguse kontrolli keskused, veepuhastusjaama laborid, vesiviljelus

Mõõtepiirkond: 1-9999 (PPM)

Viga vahemik: ± 2%

Pakend: naha puhul

Kaal: umbes 44g

Pakkeleht:

TDS-Meeter Vee Tester * 1

Naha Puhul * 1

Hiina-ja ingliskeelne Kasutusjuhend * 1

Märkus: Palun ärge kastke TDS tester vees, palun vältida otsese valguse, kõrge temperatuuri, vältida suurt mõju, tugev surve ja alla.

  • Kasutamine: Kodus DIY
  • Materjal: Plast
  • Mudeli Number: /
  • Tüüp: Muud

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted

Parim