Kiire Dual-channel 14bit DA DDS AD9767 FPGA Signaali Generaator Arengu Pardal

Saadavus: On laos

€33.03 €31.38

Toote kirjeldus

modname=ckeditor

Tüüp 1: Keevitus naine istme tagaküljel

Tüüp 2: Viib IO mitte keevitada

Tüüp 3: Topelt-rida nõelad on keevitatud esi

AD9767 14bit 125MSPS dual-channel high-speed DA.FPGA otsese kontrolli.Et ALTERA või XILINX platvorm VERELOG kontrolli allikas DA väljund signaal vahemikus -5V 5V, 125MSPS 10VPP väljundi amplituud, saab reguleerida power meter.Ühe 5V toide, vaja ainult anda 4V 12 toide võib toimida.Saab kasutada generaatori, või ülitäpne digitaalne modulatsioon side-ja muid rakendusi.

Kasutades meie ülekandega juhatus on võimalik konverteerida otse Taiwan Youjing Arengu Juhatuse või core juhatuse teise firma.

AD9767 Moodul Jõudluse Testi Video: https://pan.baidu.com/s/19LuXd8tUTZYGoyYbuOYt3Q

Kuidas luua ühine tuum juhatus:

Läbi meie IO interface transfer board V2.0 on võimalik konverteerida Aia jing DE1, DE2 või teiste tootjate FPGA core juhatuse GPIO interface määratlus, lihtne kasutajatel kasutada.

Annab täieliku 100% füüsiline PDF skemaatiline, kiip andmete leht, ja DDS generaatori koodi MUUTA või XILINX FPGA (ISE või VIVADO).Võib pakkuda kasutajad, kellel on väga mugav ja lihtne kasutada ALTERA ja XILIXN MF, euroopa NÕUKOGU suvalise lainekuju põlvkonna vahendid, võib kaasneda positiivne laine, ruut, laine, sakiliste laine, kolmnurkne laine, ise maalitud kuju, jne., mugav kasutajatel kasutada.

Laevandus nimekiri:

Kahe kanaliga high-speed AD9767 moodul X1

Lab rutiin ja materjalid (e-post)

  • Toote Tüüp: Shell
  • Päritolu: CN(Päritolu)

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted

Parim