MOSKY BE5 5-in-1 Kitarr Mõju Delay Pedaal + Moonutus + Overdrive + Booster + Puhvri Full Metal True Bypass

Saadavus: On laos

€38.00 €34.21

Toote kirjeldus

{kohandatud}

Omadused:

Kombineeritud mõju pedaali 5 mõju, sealhulgas viivitus, moonutamise, overdrive, booster, puhver.Kõik mõjud on mõeldud true bypass lüliti

Viivitus-- Looduslikud punktis viivitus analoog otsese signaali pathes, ja toetab kuiv/märg signaali suhe(Mix), viivitusega tagasiside(Korda) ja viivitus(Delay) kontrolli.

Moonutused-- põhjal Pro Co Rott moonutusi, ja toetab moonutamine toodangu maht(Ruumala), sagedus(Filter) ja moonutusi summa(Moonutamist) kontrolli.

Overdrive-Annab teile juurdepääsu soe ja amp-nagu overdrive, mis on puutetundlik ning toetab toodangu maht(Level), sagedus(Toon) ja overdrive summa(Drive) kontrolli.

Korduva-- täpse puhkeala originaal LPB-1-lülituses, et kasutada vanus overdrive 1968. aastal. Pane korduva kooskõlas mingit efekti anda tõuke ja määratlus, parandada võita ja küllastus oma võimendi.

Puhvri-- aktiivse vooluahela, mis hoiab oma kitarri signaal tugev ja säilitab sagedused oma kitarri heli.Kui teil on pikk plaaster nöörid / hunnik mõju pedaalid, a pedaali nõrga väljund puhver võib aidata saada oma heli tagasi puhas toon, mida otsite.

Tehnilised andmed:

Materjal: Metall

Pinge: DC 9V adapteriga (ei kuulu komplekti)

Elemendi Suurus: 23 * 6.8 * 3.8 cm/ 9.1 * 2.7 * 1.5 aastal

Toote Kaal: 512g/ 18oz

Pakendi Suurus: 25.5 * 8 * 6.5 cm/ 10 * 3.1 * 2.6 aastal

Pakendi Kaal: 595g/ 21oz

Märkus:

adapter ei kuulu komplekti.

Palun kasutage adapterit, mille polaarsus on positiivne pole väljaspool ja negatiivse poolusega sees.Vastasel korral võib toode ei tööta korralikult.

Pakett Nimekiri:

1 * Mõju Pedaal

1 * Kasutusjuhend(Inglise Keeles)

{kohandatud}

  • Brändi Nimi: SLADE
  • Pinge:
  • Punkt?Kaal: 512G
  • Punkt: kitarr mõju
  • Materjal: Metallist
  • Punkt?Suurus: 23?*?6.8?*?3.8 cm

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted

Parim