OLED Sõrme Impulsi Oximeter SpO2 PR Südame Löögisageduse Impulsi Oxymeter Oximetro de Pulso Dedo Pulsioximetro Kodus pere Impulsi Oxymeter

Saadavus: On laos

€15.36 €8.91

Toote kirjeldus

Omadused:

1. Kvaliteetne OLED-ekraan, 2 suunas lugemine. 2. Parameetrid: SPO2 (Impulsi Hapniku Küllastus), PR (Pulse rate) 3. Mini kaasaskantav ja lihtne operatsioon. 4. Täpne lugemine, mõne sekundi jooksul, et saada andmeid. 5. Automaatne väljalülitus 8 sekundi jooksul, kui ei ole signaali. 6. Sobib väljas sport, mägironimine ja Kodu, Perekonna-tervishoid. 7. Sobib eakatele, puuetega inimestele ja koos hingamisteede probleeme, või inimesed, kes tihti meeldib sport.

Pange Tähele:

Hapnikusaturatsiooni inimese normaalse arteriaalse vererõhu on 98%.Kui see on vähem kui 94%, seda peetakse piisavalt hapniku.Lisaks normaalsed inimesed on pulss kiirus ja südame löögisagedus on sama.Üldiselt vahemikus 60-90 korda minutis.Siiski, juhul, kasutamise ja stressi, südamelöögid võivad suurendada.

Tehnilised andmed:

- SpO2 Mõõtmine range: 70~100% Täpsus: ±1% Täpsusega: ±2% (70%~99%), määratlemata (

Pakkeleht:

- 1 x Impulsi Oximeter - 1 x inglise Kasutusjuhend - 1 x Köis (Kuna lennunduse piirangud, AAA-patareid ei ole komplektis)

Garantii

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii. 2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel Tahtverepaevakeskus.ee!

  • Mudeli Number: SPO2 Impulsi Oximeter
  • Päritolu: Mandri-Hiina
  • Suurus: Fingertip pulse oxSpo2 monitor oximeter for blood oxygen oximeter OLED
  • Taotlus: Sõrm
  • Toote Tüüp: Vererõhk
  • Brändi Nimi: JZIKI

Kommentaarid

Prohorova197 | 2020-10-20

Delivery 12 days. It is made neatly, plastic without debris, it does not look cheap, the graphics are good. Took 2 pcs. The value shows the same, do not know how correct. Externally makes the impression of a quality product, I recommend.

5 / 5

Matveev Denis | 2020-11-19

The package arrived fast and the packaging is intact, thank you!

5 / 5

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted

Parim